Způsoby platby

Způsob platby si zvolíte v závěru objednávacího procesu. Cottisi.cz podporuje následující možnosti placení za zboží:

 

Online platby (e-Platba+)

Po odeslání objednávky má Kupující možnost využít službu ePlatba+, která ho přesměruje na internetové bankovnictví jeho banky. Kupující prostřednictvím internet bankingu odešle Platbu. Prodávající expeduje zboží ihned po přijetí potvrzení o úhradě. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti GoPay (IGY Centrum, Pražská tř. 1247/24, České Budějovice, 370 04).

Citlivé vstupní údaje, které zadává Kupující do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.

Uzavřením kupní smlouvy dává Kupující Prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které Kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro potřebu společnosti GoPay a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.

a) Opakované platby kartou

Držiteli karty se po registraci na e-shop při první platbě kartou zobrazí standardní platební brána, kde zadá údaje o platební kartě a údaje pro 3-D Secure ověření. Příští platba ale již probíhá kompletně na pozadí prostřednictvím XML rozhraní, a to bez nutnosti zobrazit platební bránu. Po kliknutí na potvrzení platby se zobrazí jen malá notifikace „Probíhá platba“ a e-shop na pozadí pošle detaily nákupu do banky, která transakci ověří a potvrdí. Prodávájící po přijetí odpovědi ihned zobrazuje Kupujícímu hlášku „Váš nákup proběhl úspěšně“. Kupující tedy zůstává po celou dobu platby v prostředí e-shopu a může zaplatit jedním kliknutím během několika málo vteřin, navíc bez nutnosti zadávat jakékoliv karetní údaje.

 

Dobírkou

  • Peníze zaplatíte při převzetí zboží doručovateli, na České poště, na Úložence, Zásilkovně nebo kurýrovi (Messenger) po Praze.

 

Bankovním převodem

  • Jakmile odešlete objednávku, obdržíte e-mailem její potvrzení.
  • Výzvu k úhradě objednávky (zálohovou fakturu) obsahující částku, číslo účtu a variabilní symbol, pod kterým máte úhradu provést, obdržíte e-mailem.
  • Vámi zaslané peníze nám budou připsány během 1-3 dnů po jejich odeslání. Ihned po připsání platby Vám zboží odešleme.

 

Hotově při osobním odběru

  • Vyčkejte prosím na e-mailové oznámení, že je zboží pro Vás připraveno k odběru.

 

Kompletní údaje pro platby:

Peněžní ústav: Fio banka, a.s.

Číslo bankovního účtu: 2800225848 / 2010 - pro platby v CZK v ČR

Číslo bankovního účtu: 2800225848 / 8330 - pro platby v EUR v SR

IBAN: CZ5520100000002800225848

SWIFT: FIOBCZPPXXX

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení