Způsoby platby

Způsob platby si zvolíte v závěru objednávacího procesu. Cottisi.cz podporuje následující možnosti placení za zboží:

 

Online platby (e-Platba+)

Po odeslání objednávky má Kupující možnost využít službu ePlatba+, která ho přesměruje na internetové bankovnictví jeho banky. Kupující prostřednictvím internet bankingu odešle Platbu. Prodávající expeduje zboží ihned po přijetí potvrzení o úhradě. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti GoPay (IGY Centrum, Pražská tř. 1247/24, České Budějovice, 370 04).

Citlivé vstupní údaje, které zadává Kupující do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.

Uzavřením kupní smlouvy dává Kupující Prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které Kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro potřebu společnosti GoPay a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.

a) Opakované platby kartou

Držiteli karty se po registraci na e-shop při první platbě kartou zobrazí standardní platební brána, kde zadá údaje o platební kartě a údaje pro 3-D Secure ověření. Příští platba ale již probíhá kompletně na pozadí prostřednictvím XML rozhraní, a to bez nutnosti zobrazit platební bránu. Po kliknutí na potvrzení platby se zobrazí jen malá notifikace „Probíhá platba“ a e-shop na pozadí pošle detaily nákupu do banky, která transakci ověří a potvrdí. Prodávájící po přijetí odpovědi ihned zobrazuje Kupujícímu hlášku „Váš nákup proběhl úspěšně“. Kupující tedy zůstává po celou dobu platby v prostředí e-shopu a může zaplatit jedním kliknutím během několika málo vteřin, navíc bez nutnosti zadávat jakékoliv karetní údaje.

 

Dobírkou

  • Peníze zaplatíte při převzetí zboží doručovateli, na České poště, na Úložence, Zásilkovně nebo kurýrovi (Messenger) po Praze.

 

Bankovním převodem

  • Jakmile odešlete objednávku, obdržíte e-mailem její potvrzení.
  • Výzvu k úhradě objednávky (zálohovou fakturu) obsahující částku, číslo účtu a variabilní symbol, pod kterým máte úhradu provést, obdržíte e-mailem.
  • Vámi zaslané peníze nám budou připsány během 1-3 dnů po jejich odeslání. Ihned po připsání platby Vám zboží odešleme.

 

Hotově při osobním odběru

  • Vyčkejte prosím na e-mailové oznámení, že je zboží pro Vás připraveno k odběru.

 

Kompletní údaje pro platby:

Peněžní ústav: Fio banka, a.s.

Číslo bankovního účtu: 2800225848 / 2010 - pro platby v CZK v ČR

Číslo bankovního účtu: 2800225848 / 8330 - pro platby v EUR v SR

IBAN: CZ5520100000002800225848

SWIFT: FIOBCZPPXXX