O společnosti

Společnost Cottisi, s. r. o., byla založena 1. 4. 2011 dvěma společníky. Důvodem založení společnosti bylo podělit se o tyto nádherné a kvalitní šály vyrobené z pravého hedvábí, bavlny a kašmíru, které jsme objevili při našich cestách po Asii. Barevností a materiálem jsme byli naprosto okouzleni, a protože šála je velmi zajímavým módním celoročním doplňkem, tak jsme se rozhodli se o ně podělit i s vámi, našimi zákazníky! Věříme, že koupí těchto doplňků budete nadšeni tak, jako jsme my a naši známí a kamarádi!

Jak vznikl název společnosti a co vůbec znamená? Slovo "cottisi" je sloučenina slova cotton a silk, což je v překladu bavlna a hedvábí. A také toto je předmětem podnikání naší společnosti.

Po našich cestách v Asii jsme navštívili výrobny hedvábí, kde místní ženy na dřevěných stavech tkaly šály, které vám právě nabízíme. Byl to opravdu zážitek vidět, jak takové krásné věci vznikají.

Neustále rozšiřujeme naši kolekci, takže vracet se na naše stránky se opravdu vyplatí. Navíc máme zásadu, že počet šál objednáváme pouze v omezeném množstvím, a proto se vám nemůže stát, že byste zahlédla sousedku a kolegyňku v té samé šále, jakou jste si zakoupila  :)  Některé šály jsou opravdu jedinečné a dodávané pouze v počtu 1 ks!

Budeme rádi, pokud se k nám budete vracet a poskytnete nám dobrou referenci.