Dárkové poukazy

Sháníte originální dárek a potřebujete inspiraci?

Využijte dárkový poukaz na nákup v e-shopu www.cottisi.cz v hodnotách
500 Kč a 1 000 Kč.

Poukaz si můžete objednat zdarma, kdy vám bude zaslán emailem v pdf formátu s unikátním kódem a vy si ho sami vytisknete a předáte. Stačí kliknout na odkaz níže, napsat v jaké částce dárkový poukaz chcete zaslat a pak jen vyčkat na zaslání zálohové faktury, kterou uhradíte a my vám zašleme dárkový poukaz v pdf formátu s vyplněným unikátním kódem.

 

Objednejte si dárkový poukaz zde

 

Anebo vám nabízíme možnost objednat si dárkový poukaz vytištěný na křídovém papíře, vložený do stylové obálky, který stačí už jen předat obdarované osobě.  Tento poukaz vám zašleme poštou na dobírku za manipulační poplatek 35 Kč plus hodnota vámi vybraného dárkového poukazu (500 Kč nebo 1.000 Kč).

Dárkový poukaz Cottisi

Platnost dárkového poukazu je 6 měsíců od zakoupení.

 


Podmínky pro uplatnění dárkového poukazu

Při objednání zboží přes eshop www.cottisi.cz vložte unikátní kód do poznámky k objednávce. Unikátní kód je možné použít pouze jednou. Zbývající cenu objednávky je nutné uhradit hotově na dobírku při převzetí zboží nebo na bankovní účet na základě zaslané zálohové faktury. Na přeplatek nemá držitel nárok, proto doporučujeme vybrat si zboží ve stejné nebo vyšší hodnotě, než je hodnota poukazu.